AGENTURA

Vážení přátelé,
dovoluji si Vám tímto nabídnout služby své umělecké agentury Elias Top Company.

Za více jak 30 let jsem se co by moderátor, disc-jockey, scénárista, rozhlasový speaker či televizní moderátor podílel na stovkách nejrůznějších kulturně-zábavných projektů, spolupracoval a stále spolupracuji se špičkovými českými či slovenskými umělci na prestižních akcích po celé ČR. Tyto své nezaměnitelné zkušenosti a kontakty nyní využívám při tvorbě programu pro všechny, kteří se obrátí na uměleckou agenturu Elias Top Company.
Ta si klade za cíl "ušít" každému partnerovi na míru, dle jeho požadavků, kompletní zabezpečení požadované akce.

Co tedy umíme?

Zabezpečíme pro Vás pěvecké hvězdy či hvězdičky z Prahy, Brna či Bratislavy ať už zpívají a hrají pop, rock, jazz, country, folk či folklor. Stejně tak i skupiny a orchestry, ale též moderátory, baviče, disc-jockeye, tanečníky a estrádní či varietní umělce.
Jsme specialisté na firemní večírky, prezentace, u bankovních partnerů na tzv. klientské akce, plesy, mikulášské, vánoční i letní akce pro děti - vše na klíč.
Na Vaše přání vytvoříme pro Vás scénáře Vašich akcí, pro Vaše partnery, zaměstnance či klienty připravíme zajímavé atraktivní jednodenní výlety-zájezdy spojené s kulturním programem, zábavou, rautem či ochutnávkou vín.

Náš cíl?

Spokojený partner, který se znovu a rád vrátí ke spolupráci s námi.

v úctě  Jindřich Eliáš v.r.

 

Kontakt

Jindra Eliáš
ELIAS TOP COMPANY

+420 604 286 162

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode